Napište nám!

Potřebujete s něčím poradit? Na nic nečekejte a rovnou nám napište. Rádi vám vysvětlíme osobně, jaké výhody vám přinese náš jedinečný Nevinný catering v Kroměříži a ve Zlíně. Neděláme jen obyčejné rauty nebo třeba svatební svatební catering. Děláme z propojení kvalitního jídla a vína umění. Rádi vám to dokážeme třeba v našem showroomu.

Kontaktní informace

Adresa

1.  Máje 575/11
767 01, Kroměříž

v

Kontakt

+420 734 287 923
+420 702 833 646
info@nevinnycatering.cz

Napište nám

Rauty
Raut je druh společenského setkání spojeného s občerstvením. Koná se ve velkém sále nebo na zahradě, kde jsou umístěny švédské stoly, z nichž si hosté berou pokrmy (typicky sýry, uzeniny, zeleninové saláty, ovoce nebo sladké pečivo) podle svého výběru. K dispozici jsou rovněž nealkoholické nápoje, víno, i pivo. Organizujeme rauty na míru pro firemní a společenské akce, svatby a rodinné oslavy.
*Nezajišťujeme mobiliář jako jsou stoly, židle a stany
Svatební catering
Současné svatby mají tisíce podob, a každá z nich si zaslouží občerstvení sestavené přímo na míru podle konkrétních požadavků novomanželů. Zajistíme studený raut, prosecco bar, vinný bar (i s nealkoholickým vínem), bourbon & cognac bar s doutníky a nealko bar. Součástí je i dekorování květinami a různými doplňky. Rádi se s vámi sejdeme, a do detailu naplánujeme váš velký den.
*Nezajišťujeme mobiliář jako jsou stoly, židle a stany.
Garden party
V letní dny toužíme být venku. Prostřít si stůl v zahradě mezi rozkvetlými keři a užívat vůní, barev a slunce … Přítomnost živé přírody člověku dodá nejen apetit, ale i pohodu. Představte si bohatě prostřený stůl výborným jídlem a vínem v záplavě květů, světla svíček, luceren a lampiónků ve výborné společnosti vaší rodiny nebo přátel. To vše pro vás zajistíme, od zahradního nábytku a doplňků až po občerstvení.
Piknik
Co tak si vychutnat naše speciality s výborným vínem pod širým nebem někde na louce, v parku, nebo třeba v oblíbené podzámecké zahradě, za přítomnosti zvuků okolní přírody? Ať už jde o romantický piknik ve dvou, a nebo o rodinný piknik, připravíme vám piknikový koš s občerstvením a vínem dle vašeho výběru a zapůjčíme i deku.
*Objednávky na piknikový koš přijímáme minimálně 24h dopředu, vratná záloha je 1 000 Kč
Box
FOOD BOX
Čím nám člověk udělá vždy největší radost? Jednoznačně dobrým jídlem a vínem! Pokud sháníte dárek pro někoho, kdo to má stejně jak my, darujte mu náš nevinný food box! Připravíme krabici plnou skvělého jídla a následně ji dárkově zabalíme. Vybírat můžete z italských, španělských, francouzských, holandských nebo českých specialit. Objednaný food box si můžete vyzvednout osobně u nás na firmě, nebo vám jej můžeme kamkoliv dovézt. Můžete využít i služby nevinné překvapení, kdy kurýr doveze food box jako překvapení pro obdarovaného.

NEVINNÝ BOX
Chcete obdarovat své klienty, partnera, přítele nebo někoho z rodiny? A nevíte si rady? Co tak mu dát kolekci výborných českých vín? Náš sommeliér vína pečlivě vybere, seskládá na míru a následně dárkově zabalí. Objednaný nevinný box si můžete vyzvednout osobně u nás na firmě, nebo jej můžeme kamkoliv dovézt. Můžete využít i služby nevinné překvapení, kdy kurýr doveze nevinný box jako překvapení pro obdarovaného.

(ne)Vinný catering
Pořádáte event a chcete svým klientům poskytnout výjimečné zážitky spojené s výborným vínem? Ať už chystáte teambuilding, pořádáte konferenci nebo hledáte originální bod programu pro ples či firemní oslavu, pozvěte si nás. Zajistíme vám profesionální sommeliérský servis. Spolupracujeme se špičkovými vinaři, a vybíráme pro vás ta nejlepší vína. Každé víno, které máme v nabídce je poctivě odzkoušeno. Součástí servisu může být: Přítomnost sommeliéra, který bude odborně dohlížet na kvalitu služeb, profesionální příprava prostoru před degustací, neřízená degustace a vinný servis po celou dobu akce, pečlivé dodání vybraných vín na místo určení, zážitková řízená degustace spojená s moderním a přátelským výkladem. Všechny uvedené služby lze využít naráz, nebo samostatně.
Zážitková degustace

Chcete pro své hosty uspořádat příjemný, uvolněný (a lehce nevinný) večer? Připravujete teambuilding pro zaměstnance, nebo hledáte originální bod programu pro ples či firemní oslavu? Nebo jste jen parta přátel, které spojuje dobré jídlo a víno? Oživte svou akci zážitkovou degustací. Naše zážitkové degustace obsahují kompletní servis, a to je výběr ochutnávaných vín, degustace spojená s moderním a přátelským výkladem, snoubení vín s vybranými delikatesami, dodání vín na místo konání akce a příprava prostoru před samotnou degustací.

(ne)Vinné poradenství

O vinnou stránku vašich akcí se u nás stará someliér David Bleša. Jeho nejužší specializací jsou vína česká a moravská, skvělý přehled má, ale i o zahraničních vínech.

Dárkové poukazy
Nabízíme dárkové poukazy v hodnotách 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč. Stejně tak u nás můžete pořídit poukazy na vámi zvolenou libovolnou částku.
Poukazy mají platnost 6 měsíců od data vydání. Nevyčerpanou část hodnoty voucheru nevracíme, děkujeme za pochopení.
Prostírání

Čekáte rodinnou nebo jinou významnou návštěvu a chcete, aby vaše prostřená tabule byla bez chyby? Nechte to na nás! Obstaráme vše, od prostírání, nádobí až po dekorace a květiny.

Vánoční nabídka

Speciální vánoční nabídka.

Nevinný catering

ID měření: UA-145188556-2