O Nevinném cateringu

Kdo se o Vás postará?

Jsme profesionálové z Nevinného cateringu a zároveň životní partneři. Plníme si sen o světě, ve kterém nepijeme špatné víno a nejíme nekvalitní jídlo. Tento sen rádi nabídneme i vám. Budeme s vámi sdílet naši lásku k dobrému vínu, jídlu a designu přímo ve Zlíně, v centru Kroměříže, stejně jako v celém Zlínském kraji. Užijte si dechberoucí Nevinný catering, který vás okouzlí.

Rádi se postaráme o jedinečné rauty na svatbu, kompletní svatební catering, stejně jako jídlo a dobré víno na zahradní párty. Spolupracujeme také s firmami, které se chtějí odlišit a nabídnout svým obchodním partnerům nezapomenutelný coffee break nebo firemní večírek. Celkově toho ale nabízíme mnohem víc, přesvědčte se sami.

Jak to všechno začalo?

Všechno začalo v roce 2015, kdy jsme si v centru Kroměříže otevřeli vinný bar s prvotřídním výběrem vína. Tenkrát jsme sice byli nováčky v oboru, ale rychle jsme se začali učit praxí. Díky našemu odhodlání jsme oba získali sommeliérské tituly, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší víno. Dnes pro vás děláme nezapomenutelný Nevinný catering. Tento koncept posouvá jídlo na úroveň umění. A protože víme, že k dobrému jídlu patří také kvalitní víno, máme jedinečnou nabídku od českých i zahraničních vinařů. Pečlivě sestavenou naším sommeliérem.

Pracujeme jen s těmi nejlepšími surovinami, protože jídlo na oslavě, stejně jako na svatbě nebo kdekoli jinde, je vaší vizitkou. A my z něho děláme opravdu luxusní záležitost, kterou vaši hosté ocení. Mořské plody, luxusní francouzské sýry, italské uzeniny, nebo i klasické české zabijačkové specialit. To vše snoubíme s neobyčejným designem a dekorací.

Každá akce, pro kterou připravujeme catering, je pro nás novou výzvou. Vždy se snažíme dosáhnout nejlepšího výsledku – nespokojíme se s kompromisy. Každý catering u nás vypadá jinak, přesně podle vašich potřeb. Proto navštivte náš showroom, kde nad sklenkou dobrého vína rádi probereme celou vaši akci do sebemenších detailů a společně naplánujeme profesionální catering. 

Napište nám!

Kontaktní informace

Adresa

1.  Máje 575/11
767 01, Kroměříž

v

Kontakt

+420 734 287 923
+420 702 833 646
info@nevinnycatering.cz

ID měření: UA-145188556-2