Vinné poradenství

Přenechejte vinnou stránku vašich akcí na našem zkušeném sommeliérovi. Jeho nejužší specializací jsou vína česká a moravská, vyzná se ale také v zahraničních vínech.

Vinné poradenství pro soukromé účely

Odborná terminologie spojená s vínem vám nic neříká? Rozeznáte jen suché víno, polosuché, a to je všechno? To vůbec nevadí, protože vám umíme odborně poradit. Můžeme vám například doporučit vína k archivaci, nebo pomoct s výběrem vína pro různé účely – třeba jako narozeninový dárek.

Vinné poradenství pro komerční účely

Otevíráte restauraci, kavárnu nebo třeba bar, ale nevíte, jaké víno hostům nabídnout? Náš zkušený sommeliér David Bleša pro vás pečlivě připraví vinný lístek, poradí, jaké odrůdy vína budu vhodná k vašemu jídlu a zároveň doporučí vinařství, kde vína nakupovat. Díky naší pomoci si lehce zajistíte kvalitní víno do restaurace nebo do baru. Využijte našeho vinného poradenství. Pomůžeme vám, zaškolíme personál a zlepšíme váš vinný servis

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci v našem showroomu spojenou například s degustací vína. Specializujeme se především na vinné poradenství v Kroměříži, ve Zlíně a okolí. 

Napište nám!

Kontaktní informace

Adresa

1.  Máje 575/11
767 01, Kroměříž

v

Kontakt

+420 734 287 923
+420 702 833 646
info@nevinnycatering.cz

ID měření: UA-145188556-2